El Bab operasyonu, Kayseri’deki terör saldırısı ve bölücü terör örgütü ile mücadele sırasında yaralanan gazilerimize moral vermek amacıyla gerçekleşen ziyarette duygusal anlar yaşandı.

   Tedavi gören gazilerimizi odalarında tek tek ziyaret eden yöneticilerimiz, teknik direktörümüz ve futbolcularımız, gazilerimize, içinde Ankaragücü ürünlerinin yer aldığı hediye paketleri vererek Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Soner Akbaş’tan gazilerimizin sağlık durumları ile ilgili bilgi aldılar.

   Teknik direktörümüz İsmet Taşdemir ve takım kaptanımız Erhan Şentürk takımız adına gazilerimize selam ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

   Güvenlik güçlerimizin vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü savunma adına gece-gündüz demeden, canları pahasına mücadele ettiğini söyleyen Başkan Yardımcımız Ercan Soydaş,” Al Bayrak dalgalansın, vatan sağ olsun diye canları-kanları ile savaşan, bu uğurda şehit olup toprağa düşen ve yaralanıp gazi olan tüm güvenlik güçlerimize minnettarız” dedi.

   MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak her zaman şehit ve gazilerimizin yanında olduğumuzu belirten Ercan Soydaş,”Şehit ve gazi ailelerimiz için ne yapsak azdır ve asla onlara olan minnet borcumuzu ödeyemeyiz. Bizler Camia olarak şehit ve gazilerimiz yararına yapılacak her türlü projenin içinde yer alacağız ve onlara elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

2

3

4

5