2016-2017 Sezonunun tamamlanmasına 7 maçımız kalmıştır. Bu maçlarımızın 4 tanesi deplasmanda 3 tanesi de kendi sahamızda oynanacaktır.

   Zirveye giden yolda 12’inci adam olarak nitelendirdiğimiz taraftarlarımızın desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktayız. Taraftarlarımızın gerek deplasmanlarda gerekse İç saha maçlarımızda Tribünleri doldurarak takımımıza destek olmaları itici bir güç oluşturmakta ve motivasyonumuzu üst seviyelere çıkarmaktadır. Bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayıp destekleriyle takımımıza katkıda bulunan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

   Bu desteğin devam edebilmesi için olumsuz saha olayları, çirkin ve kötü tezahüratlardan uzak durulması gerekmektedir. Hem deplasmanda hem de iç saha maçlarımızda Çirkin ve kötü tezahüratlarda sınırdayız. Bundan böyle ilk yapılacak çirkin ve kötü tezahüratta Seyircisiz oynama cezası alacağımızın bilmelisini istiyoruz. Şampiyonluk yolunda takımımızı yalnız bırakmama adına çok dikkatli olunması gerekmektedir.

   Etimesgut Belediyespor müsabakasında “Zıpla Zıpla Zıplamayan   …….”  ve “Gümüşhane’yi  yenmeyen ……” şeklinde yapılan tezahüratlar nedeniyle kulübümüz TFF Disiplin Kuruluna sevk edilerek sınıra gelmiştir.  Dolayısı ile bahsi geçen tezahüratlar bile çirkin ve kötü tezahürat olarak değerlendirilmektedir.

   Taraftarlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyor takımımızı yalnız bırakmama adına gerekli hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz.