Başkanımız Mehmet Yiğiner, MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’yı ziyaret ederek kulübümüze verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.

Mehmet Yiğiner: Tüm enerjimizi ve vaktimizi şampiyon olmak için harcadık

   MHP Ankara İl Başkanlığı’nda oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkanımız Mehmet Yiğiner,”Yoğun ve yorucu bir lig maratonunun ardından Allah’a şükürler olsun şampiyon olarak ligi tamamladık. Bu süreçte çok yorulduk. Neredeyse tüm enerjimizi ve vaktimizi şampiyon olmak için harcadık. Az öncede belirttiğim gibi uzun lig maratonu boyunca tamamen şampiyonluğa konsantre olduğumuz için ziyaretlerimizi ve dostlarımızı istemeyerekte olsa ihmal etmiştik.  Şampiyonluğun ardından ihmal ettiğimiz ziyaretlere başladık. Bu anlamda da ilk ziyaretimizi MHP Ankara İl Başkanlığı’na gerçekleştirdik” dedi.

   MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya ve yönetim kuruluna teşekkür eden Başkanımız Mehmet Yiğiner,”MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetyinkaya ve yönetim kurulunun her zaman yanımızda olduğunu, sezon başında kombine kartı aldığını, maçlarımıza geldiğini ve hatıra bileti alarak kulübümüze katkı yaptığını” söyledi.

Fatih Çetinkaya: Ankaragücü’nün bu başarısı model teşkil edecektir

   Ankaragücü Kulübü Başkanı’nın ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz diyerek konuşmasına başlayan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya,”Öncelikle Mehmet Başkan ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyorum. Çok büyük bir iş başardılar. Kıt imkanlar ile elde edilen başarı ve özlemle beklenen şampiyonluğa ulaşılması ciddi anlamda araştırılması gereken ve hatta üniversitelere tez konusu olması gereken bir olaydır. Sanıyorum bunun Dünya’da başka bir örneği de yoktur ve bundan sonrada bu başarı tüm kulüplere örnek teşkil edecektir. Bu başarının kazanılmasında emeği geçen başta Başkan Mehmet Yiğiner olmak üzere, Yönetim Kuruluna, teknik heyet ve futbolculara, kulüp çalışanlarına ve eşi benzeri olmayan Ankaragücü taraftarlarına teşekkür ediyorum. Ankara şampiyonluğu hak etti ” dedi.

   Bizler elimizden geldiğince kulübe ve sizlere destek olmaya çalıştık bundan sonra da üzerimize düşen ne varsa dün olduğu gibi bugün de yarında yapmaya hazırız diyen Çetinkaya, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Ankaragücü’nün şampiyonluğu sadece Ankaragücü taraftarlarını ve camiasını değil tüm Ankara’yı mutlu etmiştir. Bunu gittiğimiz her yerde, katıldığımız her programda görüyoruz. Ankara’da bir birlikteliğe ihtiyaç vardı bunu Ankaragücü şampiyon olarak sağladı. Yani Ankaragücü’nün şampiyon olması Ankara’yı birbirine kenetledi ve o arzulanan birlikteliği sağladı. Türkiye’de şehit ve gazi veren iki kulüpten biri olan Ankaragücü’nün yeri Süper Lig’dir. İnanıyoruz ki Mehmet Başkan ve yönetim kurulu aynı özveri, aynı disiplinli ve kararlı çalışmayla bunu da başaracaktır. MHP olarak Ankaragücü’müzün yanında ve destekçisiyiz. Karınca karanınca imkanlarımız dahilinde üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Ben bir kez daha şahsım ve yönetim kurulum adına Ankaragücü’nün şampiyonluğunu kutluyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

 Ziyaretten Notlar:

   Başkanımız Mehmet Yiğiner MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’ya üzerinde isminin yazdığı forma ve atkı hediye etti. Fatih Çetinkaya,”Bu güzel forma aldığım en güzel hediyelerden birisi. Evimin en güzel yerinde şerefle, gururla duracak ve benden de çocuklarıma onurlu bir miras olacak” dedi.

   MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’da Başkanımız Mehmet Yiğiner’e üzerinde Fetih Süresi yazılı güzel bir kılıç hediye ederek,”Sizler şampiyonluğu Ankara’ya getirerek Ankara’nın ve Ankaralının gönüllerini feth ettiniz. Kılıcınızın her iki tarafı da keskin olsun. İnşallah Süper Lig’i de feth edersiniz” dedi.

   Başkanımız Mehmet Yiğiner,”Bu güzel hediyeyi şahsım ve camiam adına alıyorum. Kulübümüzün en güzel köşesinde gururla duracaktır” dedi.

2

4

5

6

7

1