Mehmet Yiğiner Başkanlığında kahvaltıda bir araya gelen Yönetim Kurulumuz, Kulübümüzün son durumu ve yeni sezon ile ligli değerlendirmelerde bulundular.

   TFF 1 inci Lig’de İkinci Lig’e göre maliyetlerin daha fazla olmasının getirdiği ekonomik zorluğun konuşulduğu toplantıda,”Acil olarak Ulusal Lisans alınabilmesi, biriken FİFA taksitlerinin, futbolcularımızın geçen yıldan kalan maç başlarının, personel maaşları ve firma alacaklarının ödenebilmesi için acil eylem planı üzerinde” duruldu.

   Taraftarlarımızdan, camiamızdan ve Ankara halkından SMS kampanyamıza destek olmasını isteyen Yönetim Kurulumuz,”Kulübe üye olmak isteyenlere çağrı yaparak, üyelik ücretinin 10.000 TL olduğu” hatırlatıldı.

   Ankaragücü’nün tüm Ankaralının takımı olduğu ve bu takımın yaşayabilmesi için toplumun tüm kesiminin desteğine ihtiyacı olduğuna vurgu yapılırken,” Kulübe üye olmak isteyen herkese kapımız açık. Aidiyet duygusu içerisinde şehrinin takımına destek olmak isteyenleri kulübe üye olmaya bekliyoruz” denildi.

   Ankara’da yaşayan, Ankara’da ticaret yapan, iş adamlarını STK’ları, yerel yöneticileri, dernek ve oda başkanlarını ve tüm esnafları kulübe destek olmaya beklediklerini belirten Yönetim Kurulumuz,”Birlik-beraberlik içerisinde yapılacak destekler ile kulübün hak ettiği yere geleceğine inandıklarını” söylediler.