Sincan Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Pehlivan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Başkanımız Mehmet Yiğiner’i Beştepe Tesislerimizde ziyaret ederek, şampiyonluğumuzun hayırlı olmasını dilediler.

Mehmet Pehlivan; Ankaragücü’nü TFF Süper Lig’de görmek istiyoruz 

   Ziyarette kısa bir açıklama yapan Sincan Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Pehlivan,”Sincan Muhtarlar Derneği olarak Ankaragücü’müzün şampiyonluğunu tebrik ediyor, TFF 1inci Lig’de başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

   Ankaragücü’nü tekrar TFF Süper Lig’de görmeyi temenni ettiklerini sözlerine ekleyen Pehlivan,”Bizler Sincanlı Muhtarlar olarak elimizden geldiğince Ankaragücü’ne destek olmaya hazırız. Aynı şekilde Ankaralılar da kulübe destek olmalı. Ankaragücü’ne ne kadar fazla katkı sağlanırsa takımımız da o kadar güçlü ve sağlam olur” dedi.

   Sincanlı Muhtarlar olarak SMS kampanyasına destek olacaklarını açıklayan Mehmet Pehlivan,”Toplam 57 mahalle muhtarlarımızın tamamı SMS kampanyasına katıldı, ayrıca muhtarlıklarımıza SMS Kampanyasını tanıtan afişleri asarak mahalle sakinlerimizi de kampanyaya katılmaya teşvik edeceğiz” dedi.

Mehmet Yiğiner; Demokrasi muhtarlardan başlıyor

   Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Mehmet Yiğiner,”Demokrasi muhtarlardan başlıyor. Muhtarlar demokrasinin beşiğidir.  Bizlerin yaptığı çalışmaları en doğru şekilde halka anlatan sizlersiniz. Ziyaretiniz ve kampanyamıza verdiğiniz destek bizleri ziyadesi ile memnun etti. Bu anlamlı ziyaretten ötürü başta Sincan Muhtarlar Deneği Başkan Mehmet Pehlivan olmak üzere, değerli muhtarlarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sincan Muhtarlar Derneği’nin yapmış olduğu bu ziyaretin diğer derneklerimize de örnek olmasını diliyorum” dedi.

muhtar2

aaaa