Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek’in daha önce açıklamış olduğu Büyükşehir Belediyesi şirketleri ile yapılacak sponsorluk anlaşması bugün Beştepe Tesislerimizde yapılan törenle imzalandı.

   Beştepe Tesislerimizde gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması imza törenine Başkanımız Mehmet Yiğiner, yönetim kurulu üyelerimiz, futbolcularımız,  ANFA LTD. ŞTİ. Genel Müdürü Ramazan Aslan, ANKET AŞ. Genel Müdürü Belma İlhan, BELTAŞ AŞ. Genel Müdürü Coşkun Özdemir ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Ramazan Aslan:  daha güzel, daha katkılı çalışmalar olacak

   Törende konuşma yapan ANFA LTD. ŞTİ. Genel Müdürü Ramazan Aslan : “Daha önce verdiği desteği sürdüren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’in desteği artarak devam ediyor. Sayın Başkanımız Melih Gökçek’in talimatlarıyla bugün burada belediye şirketlerimizle 5 milyonluk sponsorluk anlaşmasını imzalamaya geldik. Ankaragücü Başkentimizin ve şehrimizin takımı. Sayın Belediye Başkanımız Melih Gökçek elini değil gövdesini taşın altına koydu.  İnşallah önümüzdeki günlerde daha güzel, daha katkılı çalışmalar olacak.  Büyükşehir Belediyesi Ankaragücü el ele inşallah Süper Lig’e. “ şeklinde konuştu.

Mehmet Yiğiner: Bu birlik ve beraberlik inşallah Ankaragücü’nü Süper Lig’e taşıyacak

   “Hep birlikte, dayanışma içerisinde hem Ankaragücü’müze hem Türk Sporuna hem de Ülkemize en iyi şekilde hizmet edeceğimize inanıyorum”  şeklinde konuşan Başkanımız Mehmet Yiğiner ise :  “Güzel şeyler olacak. Bu birlik ve beraberlik inşallah Ankaragücü’nü Süper Lig’e taşıyacak. Burada Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’in vereceği destek bizim için çok önemliydi. Ankaragücü asırlık bir çınar; bizim amacımız bu asırlık çınarı yaşatmak ve ileriki nesillere devretmek. Spor gençlerin kötü alışkanlıklarından uzak durmasına yardımcı oluyor. Ankaragücü binlerce sporcu yetiştirerek hem şehrine hem de vatanına katkı sağlamış oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’e ve sponsor şirketlerimizin genel müdürlerine teşekkür ediyorum. Ankaragücü sizlerinde kulübü, sizlerinde takımı çünkü Ankaragücü halkın takımı, Ankaralıların takımı.Yapılan bu sponsorluk anlaşmasının hayırlı olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.  “şeklinde konuştu.

   Atılan imzaların ardından Başkanımız Mehmet Yiğiner şirket müdürlerine imzalı Ankaragücü forması hediye etti.

1

2

3

4

6