Başkanımız Mehmet Yiğiner’e, Haber Ankara Medya 4. Yıl Ödül Töreni’nde “Yılın Spor Yönetici” ödülü verildi.

   Wonders Event’te düzenlenen geceye Başkanımız Mehmet Yiğiner ile Başkan Yardımcısı Futbol Şube Sorumlumuz Ercan Soydaş’ın yanı sıra siyaset, iş, bürokrasi, STK  ve spor ve dünyasından önemli isimlerin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

    Farklı dallarda ödüllerin sahibini bulduğu gecede Başkanımız Mehmet Yiğiner’e “Yılın Spor Yöneticisi” plaketini, TSYD Ankara Şube Başkanı Alper Bakırcıgil verdi.

   Ödül töreninde yaptığı konuşmada önyargısız, doğru haberciliğin önemine işaret eden Başkanımız Yiğiner, Haber Ankara sitesinin yayın hayatına başladığı günden itibaren Ankara’da internet haberciliğine yeni bir soluk getirdiğini vurgulayarak, kaliteli ve objektif habercilik anlayışı ile daha nice başarılı yıllar diledi.

    Başkanımız Yiğiner, “Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı olarak beni böylesine anlamlı bir ödüle layık görmelerinden dolayı Haber Ankara İmtiyaz Sahibi Volkan Memduh Gültekin’e teşekkür ediyorum.” dedi.

    Gecede Başkan Yardımcısı Futbol Şube Sorumlumuz Ercan Soydaş da “Yılın Sosyal Medya Etkin Kullanım Ödülü”ne layık görüldü.

2

3