Başkanımız Mehmet Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Uluslararası Büyük Ankara Festivali’ kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde (eski Hipodrom) yer alan Ankaragücü Stand’ını ziyaret etti.

   Ankaragücü armalı lisanslı ürünlerin satışa sunulduğu stantda bir süre taraftarlarımızla sohbet eden Başkanımız Mehmet Yiğiner; tüm taraftarlarımızı fuar alanında yer alan standa davet etti.

   Stantda, Ankaragücü’müzün lisanslı ürünlerinin yanı sıra passolig ve kombine satışlarının da yapıldığını hatırlatan Başkanımız Mehmet Yiğiner,”2017-2018 sezonu öncesi zirveyi zorlayacak güçlü ve yarışmacı bir takım kurmaya çalıştık. İnanıyoruz ki TFF 1’inci Lig’de göze hoş gelen futbol oynayarak taraftarlarımızın ve camiamızın beklentilerine cevap verebilecek sonuçlara imza atacağız. Taraftarlarımız takımlarını izlemek için mutlaka passolig kartlarını almalılar. Passolig kartı almayan taraftarlarımız ‘Uluslararası Büyük Ankara Festivali’ fuar alanındaki Ankaragücü Stand’ını ziyaret ederek passolig kartlarını alabilirler” dedi.

IMG-20170731-WA0022 IMG-20170731-WA0021