Ecrinnaz Aydın’ın babasından Başkanımız Mehmet Yiğiner ve Teknik Direktörümüz İsmail Kartal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tribünlerimizin sevilen isimlerinden Metin Aydın, Sarabrel Parsi hastalığı bulunan kızı Ecrinnaz Aydın’ın ameliyat ve bundan sonraki eğitim, öğretim masraflarını kulübümüz adına üslenen Başkanımız Mehmet Yiğiner’e ve Teknik Direktörümüz İsmail Kartal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ameliyatın çok iyi geçtiğini belirten Metin Aydın, “Ecrinnaz’ın ameliyatı çok iyi geçti. Çok mutluyum, şuan sağlığı iyiye doğru gidiyor. Bu hayati desteği sağlayan Başkanımız Mehmet Yiğiner’e ve tüm Ankaragücü camiasına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ecrinnaz’a edilen yardımın bu sezon şampiyonluğun gizli sırrı olacağına inandığını belirten Aydın, “Bizler takımımıza güveniyoruz. İnşallah başarı gelecektir” dedi.

Ecrinnaz için ne yapılması gerekiyorsa yapacağını belirten Başkanımız Mehmet Yiğiner, “Ecrinnaz kızımızın ameliyatının iyi geçmesi, sağlığının iyiye gitmesi bizleri çok sevindirdi. İnşallah bundan sonra daha iyi olacak. Yakın zamanda Ecrinnaz kızımızı ziyarete gideceğiz” ifadelerini kullandı.

Ameliyatın iyi geçmesine çok sevindiğini belirten Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, “İnşallah Ecrinnaz kızımız bir an önce sağlığına en iyi şekilde kavuşur” dedi.

Teşekkür ziyaretinde Başkanımız Mehmet Yiğiner’e tatlı ikram eden Metin Aydın, futbolcularımızı da ziyaret ederek ev yapımı sarma ikram etti.

 

DSC_0008-min

DSC_0011-min

DSC_0017-min

DSC_0007-min