Takımımız, Spor Toto 1. Lig’in 26. haftasında Adanaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün Beştepe Tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Başkanımız Mehmet Yiğiner, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte antrenmanı izledi.

Yapılan antrenman öncesi futbolcularımızla bir süre sohbet eden Başkanımız Mehmet Yiğiner:

“Son haftalarda istediğimiz sonuçları alamadık. Eğer biz bir ekip isek iyi günde de kötü günde de hep beraberiz. Futbolun içinde yenmekte var yenilmekte var. Oynadığımız maçlar geçmişte kaldı fakat bu maçlardan ve yaptığımız hatalardan dersler çıkarıp önümüzdeki maçlara odaklanacağız. Daha çok çalışıp, daha iyi oynayıp, kalan dokuz maçımızdan daha iyi sonuçlar almalıyız. “ dedi.

“Mutlulukları da üzüntüleri de paylaşacağız”

Takımımıza güveninin tam olduğunu ifade eden Başkanımız Mehmet Yiğiner sözlerini şöyle sürdürdü: “Taraftarımızın desteği ile birlikte biz bu işi başaracağız. Daima pozitif olup, pozitif düşüneceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Mutlulukları da üzüntüleri de paylaşacağız. Sahada da birbirimizde daima yardımcı olacağız. Önemli olan inanmak biz hocamıza, teknik ekibimize ve sizlere inanıyoruz Bulunduğumuz yer kötü bir yer değil. Allah’ın izni ile Perşembe Günü oynayacağımız Adanaspor karşılaşması ile çıkış yakalayacağımıza inanıyorum. Sizlere şimdiden başarılar ve iyi çalışmalar diliyorum. Allah yardımcımız olsun. “

Bu zorlu süreçte Başkanımız Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin takımın yanında olduğunu ifade eden takım kaptanımız Sedat Ağçay, “Bu zorlu süreçte yanımızda oldunuz. Bizleri motive etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Biz de hatalarımızdan ders çıkararak, daha çok çalışarak umutları boşa çıkarmayacağız” dedi.

Başkanımız Mehmet Yiğiner’in konuşmasının ardından Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde antrenmana başlayan takımımızda, Boluspor’a karşı ilk 11’de forma giyen oyuncular rejenerasyon çalışması yaparken diğer oyuncularımız ise kuvvet ve koordinasyon çalışması yaparak antrenmanı tamamladılar.

Takımımız, Adanaspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın Beştepe Tesislerin’de yapacağı antrenmanla devam edecek.

 

1 (1)

2

3

4

5

6

7

8

9