Ankara İl Emniyet Müdürü Sayın Servet Yılmaz, Beştepe Tesislerimize gelerek Başkanımız Mehmet Yiğiner ve takımımızı ziyaret etti.

Antrenmanın kısa bir bölümünü izleyerek takımımıza başarı dileklerini ileten Yılmaz, “Ankaragücü, Ankara’mızın takımı. Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamladı ve bu sezon da iyi bir grafik sergiliyor. Bu sezon da şampiyon olarak süper lige çıkacağına inanıyorum. Başkentimizin takımı Süper Lig’e yakışır” ifadelerini kullandı.

Ankara İl Emniyet Müdürü Sayın Servet Yılmaz’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkanımız Mehmet Yiğiner, “Ziyaretiniz bizleri mutlu etti. İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Futbol çok keyifli bir oyun. Bütün stresinizi üzerinizden alıyor. Sizi maçlarımıza da bekliyoruz” dedi.

Başkanımız Mehmet Yiğiner, Sayın Servet Yılmaz’a takımımız hakkında bilgiler verirken Perşembe günü karşılaşacağımız Adanaspor maçına davet etti.

Ankara İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ve beraberindeki heyet takımımıza baklava ikram ederken, Başkanımız Mehmet Yiğiner, Yılmaz’a 61 numaralı Servet Yılmaz yazılı formamızı hediye etti.

1

3

4

5

6