Başkanımız Mehmet Yiğiner, Başkanlık makamını minik Başkan Deniz Özgür Kalkan’a devretti.

Deniz Özgür Kalkan’ın ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkanımız Mehmet Yiğiner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Başkanlık koltuğunu sembolik olarak altyapı oyuncumuz minik Başkan Deniz Özgür Kalkan’a devretti.

Çocukların geleceğimiz olduğunu belirten Başkanımız Mehmet Yiğiner, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı’nı hep birlikte yaşıyoruz. Allah’a şükürler olsun bu 23 Nisan’da Ankaragüçlü çocuklarımıza ve tüm camiamıza elde ettiğimiz 4-0’lık skorla çifte bayram yaşatıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocukların hatırlanması ve çocuklara verilen önemi gösteriyor. Bunun kıymetini bilmemiz lazım. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın bizlere Atamızdan miras kaldı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İleri görüşü, vatan sevgisi, milli mücadelede ortaya koyduğu kahramanlıklar ve bizlere bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti ile bir Dünya Lideri olduğunu kanıtlamıştır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, vatan için toprağa düşen tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz” dedi.

MKE Ankaragücü Kulüp Başkanlığını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Başkanımız Mehmet Yiğiner’in kendisine devretmesinden dolayı teşekkür ettiğini belirten, minik Başkanımız Deniz Özgür Kalkan, “Atatürk’ün bizlere armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na sahip çıktığınız için tüm çocuklar adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Minik Başkanımız Deniz Özgür Kalkan Başkanımız Mehmet Yiğiner’e “takımımızı bu zamana kadar buralara kadar getirdiniz teşekkür ediyoruz, bu senede şampiyon olacağız” dedi.

Sezon sonunda takımımızın şampiyon olacağını söyleyen minik Başkanımız Deniz Özgür Alkan, futbolcularımızdan Umut Nayir ve Altay Bayındır ile de görüşerek hem takımımız hakkında bilgi aldı hem de bundan sonraki süreçte başarılar diledi.