GenelHaberlerKurumsal Haber

Akgül’den kombine desteği

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nun başlamasıyla kombine kart satışına başlayan kulübümüze destek ziyaretinde bulundu. Beştepe Tesisleri’mizde, Başkanımız Mehmet Yiğiner’i ziyaret eden Akgül, kendi kombinesini alarak bir miktarda kombine desteğinde bulundu. Akgül, “Herkesi Süper Lig’de ki şehrimizin tek temsilcisi olan ve küllerinden yeniden doğan Ankaragücü’ne destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Taraftar desteği önemli

Ziyarette yapılan çalışmalar ve kulüp ile ilgili Başkanımız Mehmet Yiğiner’den bilgi alan Akgül, herkesin birer kombine bilet alması gerektiğini belirterek, “Bütün Ankaralıları şehrimizin takımı Ankaragücüne destek olmaya ve sahip çıkmaya davet ediyorum. Bizler önceki sezonlar olduğu gibi gerek tribünde yerimizi alarak gerekse elimizden geldiğince maddi yardımda bulunarak üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz. Taraftara yakışanda her maç stadı doldurup taşırmaktır” dedi.

6 yıl aradan sonra Süper Lig

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün kulübe ziyaretinin ve desteğinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Başkanımız Yiğiner de, taraftar desteğinin önemine vurgu yaparak, “6 yıl aradan sonra çıktığımız Süper Lig’de taraftarlarımızın da desteğiyle güzel başarılara imza atmak istiyoruz. Sizlerde desteklerinizi hiçbir zaman esirgemediniz. Her zaman Ankaragücü’nün yanında oldunuz.” dedi. Başkanımız Yiğiner, yeni sezon öncesi Akgül’ün ziyareti ve kombine desteğinde bulunmasından dolayı teşekkür etti.

Benzer İçerikler

Close