![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2020/08/bilgilendirme-site-1-780x470.png)
2019-2020 futbol sezonunda kulübümüzün Gençlik Gelişim Kaleci Antrenörü olarak altyapı hizmetlerinde görev yapan Sayın Abdülkadir Subaşı, U-16 Takımı Teknik Sorumlusu olarak görev yapan Sayın Kemal Şahbaz, U-17 Takımı Teknik Sorumlusu olarak görev yapan Sayın Fuat Akyüz ve U-15 Takımı Teknik sorumlusu olarak görev yapan Sayın Hamdullah Aktaş hocalarımız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.
Kulübümüze verdikleri tüm hizmetler için kendilerine teşekkür eder, gelecek kariyerlerinde başarılar dileriz.