HaberlerKurumsal Haber

Anadolujet’ten Başkanımız Mehmet Yiğiner’e ziyaret

Anadolujet Bölgesel Uçuşlar Başkan’ı Said Şamil Karakaş, Başkanımız Mehmet Yiğiner’i Beştepe Tesisleri’ndeki makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Mehmet Yiğiner, Anadolujet’in Ankaragücü’nün en büyük destekçi ve sponsorlarından biri olduğunu ifade etti.

Hava ulaşım sektöründe çok büyük başarılara imza atıldığını belirten Başkanımız Yiğiner sözlerini şöyle sürdürdü : “Yapılan yatırımlar sayesinde artık Anadolu’nun hemen hemen her şehrine insanlar uçakla yolculuk yapabiliyor. Bu anlamda Anadolujet ülkemiz ve milletimiz adına çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Bizlerde yurt içi ziyaretlerimizde her zaman Anadolujet’i kullanıyoruz. Modern teknolojisi ve uzman uçuş personeli ile bizlere her zaman güven veriyor.” dedi.

Ankaragücü’nü yakından takip ettiğini belirten Said Şamil Karakaş ise : “Ankaragücü Süper Lig ve Türk futbolu adına çok önemli bir kulüp. Başkentimizin en önemli markalarından biri. Ankaragücü ile birlikte çalışmak bizler için büyük bir mutluluk. Umarım Ankaragücü daha iyi yerlerde olacaktır. Ankaragücü’ne, Başkan Yiğiner ve ekibine  başarılar diliyorum.”şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Mehmet Yiğiner, Said Şamil Karakaş’a Ankaragücü forması hediye ederken, Karakaş’ta Başkanımız Yiğiner’e Anadolujet uçak maketi hediye etti.

Benzer İçerikler

Close