Futbol ŞubeGenelHaberler

Başkanımız Faruk Koca Öğrencilerle Buluştu

Başkanımız Faruk Koca ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Özdemir Gürocak İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.

“Minik Güçlüler Tarihimizi Renklendiriyor” adlı kulübümüzün tarihini konu alan boyama kitabı ve kırtasiye ürünlerini çocuklara armağan eden Başkanımız Faruk Koca, “Öncelikle Kurtuluş mücadelemizde çok önemli görevler üstlenen ve kulübümüzün kuruluşunun mimarları İmalatı Harbiye işçilerini rahmetle anıyorum. Ankaragücü ve İmalatı Harbiye’nin kuruluş tarihinden bu güne kadar olan süreci çocuklarımıza özel boyama kitabı ile hazırlayarak anlatmaya çalıştık. Bunu tarihi bir bilinç oluşması açısından önemli bir adım olarak görüyorum. Bir ilke imza atıyoruz. Boyama kitabıyla hem tarihimizi daha iyi tanımanızı hem de keyifli vakit geçirmenizi diliyorum. Bu faaliyetleri artırarak sürdürmek istiyoruz. Ankaragücümüzün yeni nesillerle bir araya gelmesini çok önemsiyoruz. Bugün sizlerle bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. Bizleri davet eden Özdemir Gürocak İlkokulu Müdüresi Sayın Yeliz Çağıl Hanım ve Milli Eğitim Bakanlığı Mali İşler Daire Başkanı Sayın Cavit Şahin Bey’e bu davet ve nazik misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Başkanımız Faruk Koca ve Yönetim Kurulu üyelerimizin ziyaretinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen öğrenciler, “Şampiyon Ankaragücü” sloganları attılar.

Bir süre öğrencilerle sohbet ederek başarılar dileyen Başkanımız Faruk Koca, pandemi koşulları elverirse tüm öğrencileri maça davet edeceğini söyledi.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...