HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Faruk Koca, Sezon Öncesi Taraftarımıza Özel Açıklamalarda Bulundu

Değerli Ankaragücü Taraftarı;

TFF 1. Lig 2021/22 Sezonu’nun tüm camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Sezona başlamadan önce taraftarımıza bir mesaj vermek istiyorum.

Öncelikle, tribünlerimizde sizleri göreceğimiz için heyecanlıyız. Pandemi sürecinde, 1,5 senedir boş statlarda oynamak, futbolun en ateşli unsuru olan taraftarlardan mahrum kalmamıza sebep oldu. Şimdi belli şartlar altında olsa da taraftarımıza stat kapılarının açılması en büyük sevincimizdir.

Sezon öncesinde maalesef bazı haklı ve haksız eleştirilere maruz kaldık. Kulübümüz, çok zorlu bir süreçten geçmiştir. Transfer yasağı almış, gelir sıkıntısı çekmiş konumdayken şu an ekonomik refahı sağlayabilmiş ve transfer yasağı kaldırılmış noktaya gelmiştir. Transfer yasağına rağmen sezon öncesi kamplarına yetiştirdiğimiz 15 transferimizin hepsi sezona teknik ekibimiz tarafından hazırlanmıştır. Sürpriz bir transfer müjdesini de yasağı kaldırdığımız gün, sizlerle paylaşmıştık. Bu konuda sizleri temin ederim ki; bu 16 transferin maliyeti gelecek dönemlerde hiçbir şekilde transfer yasağına söz konusu olmayacak. Ankaragücü’müzü asla tehlikeye atacak hamle yapmadık, kulübümüze zarar verme niyeti olan herkesin önüne geçtik. Amaçlarımızdan en önceliklisi her zaman Ankaragücü’nün menfaatlerini korumak oldu. Menfaatlerimizi korumaktan asla gocunmadık, gocunmayacağız.

Forma fiyatlarını taraftarımızın alabileceği seviyede tutmak, kalitesini arttırmak konusunda da fazlaca mesai harcadık. Bunun sonucunda da Kulübümüzün yıllar sonra özel tasarım formaları oldu. Bu formaların hepsi, kulübümüz için özel olarak tasarlandı. Kumaşları ise sınıfının en kalitelisidir. Fiyatlarını da en makul seviyede tutarak taraftarımıza sunduk. Bu formalarla başarılar elde etmek için can atıyoruz.

Teknik ekibimiz ve futbolcularımız, bu süreçte karakterli duruşlarıyla yönetimimize her zaman destek oldu. Kendilerine de bizzat teşekkür ederim. 21/22 sezonunda taraftar, futbolcu, teknik ekip ve yönetim olarak kenetlendik. Layık olduğumuz Süper Lig’e tekrar döneceğimize inanıyoruz. Dönerken de Ankaragücü’müzün saygınlığına asla zarar verilmesine izin vermeyeceğiz. Sözlerimi şu cümleyle bitirmek istiyorum; Ankaragücü taraftarımızla, futbolcularımızla, teknik ekibimizle ve yönetimimizle hepimizindir. Ona layık olduğu gibi, kenetlendik, geliyoruz.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...