AltyapıAmatör BranşlarHaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Faruk Koca ve Yönetim Kurulumuz, Tandoğan Tesislerimizi Ziyaret Etti

Başkanımız Faruk Koca ve yönetim kurulu üyelerimiz MKE Ankaragücü Tandoğan Tesislerimize ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret boyunca Tandoğan Tesislerimizin gelişimini gören Başkanımız Koca, altyapımıza duyduğu güveni tekrar hatırlatarak Ankaragücü’müzün geleceğinin emin ellerde olduğunu belirtti.

Ziyareti sırasında Ankaragücü isminin ve marka değerinin futbol ile sınırlı olmadığını gören Başkanımız, amatör branşlardaki gelişimi de yakından inceleme fırsatı elde etti. Voleybol, basketbol, halter, masa tenisi ve badminton branşlarındaki gelişimi ve yükselişi yakından gören Başkanımız, Ankaragücü’nün her branşta en üst seviyelerde mücadele etmesi gerektiğini vurguladı.

Yönetim kurulu üyelerimizden Futbol Altyapı Sorumluları Cengiz Kaya ve Soner Kurt, Amatör Branşlar Sorumlusu Durali Akpınar, altyapı ve amatör branşlar hakkında sunum gerçekleştirdi. Başkanımız ve yönetim kurulumuza Ankaragücü’nün geleceği ve marka değerini arttıracak, birçok branşta profesyonel liglerde mücadele edecek takımlar oluşturmak adına sunum gerçekleştiren yöneticilerimiz, atılan her adımda Tandoğan Tesislerimizin varlığından, ruhundan ve tarihinden beslendiklerini ifade etti.

Futbol Altyapı Genel Koordinatörümüz Cengiz Paça, Başkanımız Faruk Koca ve yönetim kurulu üyelerimize altyapı tesislerimizin gelişimi hakkında detaylı bilgi verdi. Tesislerimizin bir fabrika edasıyla genç yetenek ürettiğini, bu gençlerin Ankaragücü’müzün geleceği olduğunu belirten Cengiz Paça, Başkanımıza ve yönetim kurulumuza eşlik etti.

Amatör Branşlar Genel Koordinatörümüz Mehmet Genç, amatör branşların gelişimi ve yükselişi hakkında Başkanımıza bilgilendirmelerde bulundu. Özellikle voleybol takımımızın TVF 2. Lig 11. Grup aşamasından tekrar profesyonel liglere döndüğünü ve diğer branşlarımızın da amatör liglerden profesyonel liglere adım atacağını belirtti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...