HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Fatih Mert, gündeme dair açıklamalarda bulundu

Başkanımız Fatih Mert, yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında Süper Lig maçlarının ertelenmesiyle ilgili, “Kararı son derece olumlu buluyorum. Ortada küresel bir salgın var.” dedi.

Başkanımız Fatih Mert, MKE Ankaragücü Kulübü olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında aldığı bütün kararları desteklediklerini ve uygulamak için her türlü gayreti sarfettiklerini belirttti.

Liglerin ertelenmesi ile ilgili alınan kararı son derece olumlu bulduklarını vurgulayan Başkanımız Fatih Mert, “Ortada küresel bir salgın var. Bütün dünya bundan etkilendi. Bizlerde spor kulüpleri olarak etkileniyoruz. Devletimizin zamanında aldığı tedbirler sayesinde ülke olarak inşallah bu salgını en hasarsız şekilde atlatacağız.” dedi.

Başkanımız Fatih Mert, “Geçen hafta alınan seyircisiz oynama, dün alınan erteleme kararlarını destekliyoruz. Bundan sonraki süreçte kulüp olarak devletimizin aldığı kararlara göre yolumuza devam edeceğiz. Bu vesile ile ülkemizin ve dünyanın bu virüsten bir an önce kurtulmasını ve herkesin normal hayatına hızlı bir şekilde dönmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...