GenelHaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Fatih Mert ve Yönetim Kurulumuz, Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel’e iade-i ziyarette bulundular.

Ziyarette bir konuşma yapan Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel: “Ankaragücü şehrimizin en büyük değerlerinden biri. Ankaragücü’nün iyi gününde, kötü gününde yanında yer almak , Ankaragücü’müzle beraber başarılara koşmak bizim için önemli bir konu. Bu noktada Ankaragücü’ne maddi ve manevi her türlü desteği vereceğiz. Ankaragücü yönetimine ve Ankaragücü’müze başarılar diliyorum.” dedi.

Ankaragücü’nün Ankara’ya yakışır bir şekilde yönetilmesi için yoğun çaba harcadıklarını ifade eden Başkanımız Fatih Mert: “Ankaragücü’müz için şehrimizde çok iyi bir sinerji yakaladık ve bunu sürdürmek istiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir başarı yakalayacağımıza yürekten inanıyorum.Bizlere desteğini esirgemeyen Başkanımız Sayın Enver Demirel Bey’e şahsım ve kulübümüz adına çok teşekkür ediyorum. ” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda Başkanımız Fatih Mert, Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel’e üzerinde isminin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye etti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...