HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Fatih Mert ve Yönetim Kurulumuz, Sincan Belediye Başkanı Sayın Murat Ercan’a iade-i ziyarette bulundular.

Ziyarette bir konuşma yapan Sincan Belediye Başkanı Sayın Murat Ercan : ” Ziyaretiniz beni son derece mutlu etti. Ankaragücü bir kulüp olmaktan öte şehrimizin en önemli simgelerinden biri. Sincan Belediyesi olarak her zaman Ankaragücü’nün yanında ve destekçisiyiz. Ankaragücü yönetimine ve Ankaragücü’müze başarılar diliyorum. ” dedi.

Birlikte çok güzel işlere imza atılacağını ifade eden Başkanımız Fatih Mert: “Artık kulübümüz için kenetlenme ve birlik olma vakti.Belediyelerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, milletvekillerimiz, taraftarlarımız tüm Ankara birlikte hareket ederek, kulübümüzü en iyi en güzel yerlere taşıyacağız. Ben buna yürekten inanıyorum. Desteklerinden ötürü Başkanımız Sayın Murat Ercan Bey’e şahsım ve kulübümüz adına çok teşekkür ediyorum. ” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda Başkanımız Fatih Mert, Sincan Belediye Başkanı Sayın Murat Ercan’a üzerinde isminin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye ederken, Başkan Murat Ercan ise Başkanımız Fatih Mert’e fincan takımı hediye etti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...