HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Fatih Mert, Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar’ı ziyaret etti

Başkanımız Fatih Mert ve yönetim kurulu üyelerimiz, Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

Başkanımız Fatih Mert, Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar’a Ankaragücümüze gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “Ankaragücümüz şehrimiz için önemli bir değer. Bu değeri yaşatmak, hak ettiği noktalara taşıyabilmek adına gerekli gayreti gösteriyoruz. Takımımız da kendisine yakışan saha sonuçlarını alacaktır. Galibiyetler için mücadele edeceğiz. Takımımıza güveniyoruz. ” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkanımız Fatih Mert ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür eden Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar, ” Şehrimizin en önemli değerlerinden olan Ankaragücü’ne sahip çıkmak hepimizin görevidir. Ankaragücü’ne bugüne kadar nasıl destek olduysak,destek olmayı sürdüreceğiz. Ankaragücü için söz verdiğimiz tesisi de en kısa zamanda tamamlayacak ve merhum taraftarlar Mert Turgut Çakır ile Eren Açıkgöz’ün ismini vereceğiz” dedi.

Yapılan ziyaretin sonunda Başkanımız Fatih Mert, Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar ‘a, Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin Boran ve Sayın Yaşar Neslihanoğlu’na isimlerinin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye etti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...