HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Fatih Mert’den ABB Grup Başkanvekillerine Ziyaret

Başkanımız Fatih Mert ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerimiz  Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde grubu bulunan siyasi partilerin Grup Başkanvekillerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanımız Fatih Mert  ve beraberindeki  yönetim kurulu üyelerimiz, ABB Meclis Başkan Vekili Sayın Fatih Ünal’ı, Ak Parti Grup Başkanvekili Sayın Murat Köse’yi, CHP Grup Başkanvekili Sayın Yaşar Neslihanoğlu’nu, MHP Grup Başkan Vekili Sayın Murat Ilıkan’ı ve İYİ Parti Grup Başkanvekili Sayın Adnan Beker’i  parti gruplarında ziyaret etti.

Başkanımız Fatih Mert grup başkanvekillerine Ankaragücü’ne gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek “110 yıllık camiamızın Ankara için ne kadar önemli bir marka olduğunu kıymetli başkanvekilleriyle istişare ettik. Ankaragücümüzün hem Ankara, hem de Türkiye için çok önemli bir konumda olduğunu bir kez daha fikir birlikteliği ile dile getirdik. Kendilerine bugüne kadar kulübüze vermiş oldukları desteklerden ve bundan sonra da verecekleri desteklerinden ve ilgilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Yapılan ziyaretlerin ardından Başkanımız Fatih Mert,  grup başkanvekillerine, arkasında isimlerinin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye etti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...