HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Fatih Mert’ten Minik Taraftarımıza Hediye Forma

Başkanımız Fatih Mert, Twitter’dan kendisine ulaşan ve lenfoma tanısı koyulan minik taraftarımıza istediği imzalı formayı hediye etti.

Minik taraftarımıza acil şifalar dileyen Başkanımız: “Minik taraftarımız Berat Ali’nin isteğini yerine getirmek, ona tedavi sürecinde moral olarak verdiğimiz ufak bir destektir. İhtiyacı olan morali sağlayabildiysek ne mutlu bize. Kendisine Ankaragücü adına desteğimizi hissettirebilmişizdir umarım.” açıklamalarında bulundu.

Taraftarımızın babası Ertuğrul Bora Özomak: “Ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz MKE Ankaragücü Kulübü ile Başkanımız Fatih Mert, Tamer Açar ve değerli personellerine, bizim bu zor günlerimizde, oğlumuzu mutlu etmelerinden ötürü şükran ve minnet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Minik taraftarımız Berat Ali: “Değerli hediyelerinden ötürü başkanımıza teşekkür ederim. İyi ki Ankaragüçlüyüm.” diyerek mutluluğunu ifade etti.

MKE Ankaragücü olarak minik taraftarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...