HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Mehmet Yiğiner’den “hoş geldin” ziyareti

Başkanımız Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Süper Lig’e yeniden yükselen Gençlerbirliği’nin Başkanı Murat Cavcav’a “hoş geldin” ziyaretinde bulundu.

Gençlerbirliği’nin Süper Lig’e yeniden yükseleceğine hep inandığını vurgulayan Başkanımız Mehmet Yiğiner, “Başkanımıza ve yöneticimize hayırlı olsun. Başarılar diliyorum. Ankara derbisi Gençlerbirliği ve Ankaragücü arasında oynanır. Güzel de oldu.” dedi.

Kardeş iki kulübün el ele kola verip Türk futboluna ve Ankara futboluna hizmet ederceğini dile getiren Başkanımız Yiğiner, “Hem bizim ligde kalmamız hem de Gençlerbirliği’nin lige gelmesi, iki türlü de sevinçli ve mutluyuz.” diye konuştu.

Başkanımız Mehmet Yiğiner’e “ince ve nazik” ziyaretinden dolayı teşekkür eden Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav ise acısıyla tatlısıyla bir sezonu ve ligi geride bıraktıklarını söyledi.

Lige çıkmanın onurunu, gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Cavcav, “Ankaragücü ligi sıkıntısız tamamladı. Biz de Süper Lig’e çıktık. Ankaragücü takımı ile derbilerde güzel maçlar izlettireceğimizi düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Benzer İçerikler

Close