HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Mehmet Yiğiner’den Sayın Muhsin Dere’ye ziyaret

Başkanımız Mehmet Yiğiner, beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Muhsin Dere’yi makamında ziyaret etti.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ankaragücü’nün son durumu hakkında Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ile bilgi alışverişi yapan Başkanımız Mehmet Yiğiner, “6 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig’e döndük. Süper Lig’de kalıcı olabilmek ve ligi ilk on içerisinde bitirebilmek için mücadele ediyoruz. 14. haftasını geride bıraktığımız Süper Lig’de elde ettiğimiz 20 puan bize göre başarıdır. Hakem hataları ve bazı maçlarda VAR’a gidilmemesinden kaynaklı puanlar kaybetmeseydik şuan ilk dört içerisinde yer alacaktık. Pes etmeyeceğiz, daha çok çalışarak belirlediğimiz hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz. Bu anlamda Bakanlığımızın da desteklerini bekliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Muhsin Dere konuşmasında Savunma sanayide yaşanan gelişmelere değinirken Türk Savunma Sanayi’nin son yıllarda yapmış olduğu girişimler ile birçok başarılı projelere imza atıldığını belirtti. Dere, yerli imkanlarla yapılan bu projelerin ülkemiz ve milletimiz adına büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyledi.”

Ankaragücü’nü yakından takip ettiğini belirten Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere: “Başarınız bizleri gururlandırıyor ilk fırsatta maça geleceğim” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Mehmet Yiğiner Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Muhsin Dere’ye isminin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye etti.

Benzer İçerikler

Close