HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Mehmet Yiğiner’e güven oyu

Pro. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen kulübümüz Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda 498 delegemizin oyunu alan Başkanımız Mehmet Yiğiner, yeniden başkanlığa seçildi.

Seçimlere 907 delegemizin 660’ı katıldı. Başkanımız Mehmet Yiğiner kullanılan 498 oyun tamamını alarak kulübümüzün yeni dönemdeki başkanı oldu.

Kongrede konuşan Başkanımız Mehmet Yiğiner, sağlıklı ve güzel bir genel kurul geçirdiklerini belirterek, “Geçmiş dönemlerde delegelikleri açtık fakat burada ki arkadaşlardan başka kimse gelmedi. Hem mutlu olduk hemde üzüldük. Sizlerle birlikte iki tane şampiyonluk yaşadık. Sanki hiçbir başarı elde edilememiş gibi yönetimimiz saldırmalarını hem ahlaki bulmuyorum, hem de adaletli bulmuyorum. Bunun için her zaman dik durduk. Bundan sonrada dik duracağız. Ankaragücü camiası olarak hep birlikte ve beraber olmalıyız. Çünkü biz böyle güçlüyüz.Genel kurulumuza teşrif eden üyelerimize, huzurlu bir şekilde yapılmasını olanak sağlayan emniyet teşkilatımıza ve kamuoyu ile paylaşan değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. ” dedi.

Mehmet Yiğiner başkanlığında oluşan yeni yönetim, denetim ve disiplin kurulumuz da şu isimler yer aldı:

MKE Ankragücü Yönetim Kurulumuz: Metin Akyüz, Levent Yılmaz, Hasan Bilgili, Ertan Şahin, Muhammer Kılıç, İrfan Çinkaya, Tuncay Doğan, Yaşar Öztürk, Merden Kale, Ali Hacıfazlıoğlu, Atilla Süslü, Ali Güven, Faruk Öndaş, Şükrü Orhan, Mustafa Baki Ayan, Yakup Karadeniz.

MKE Ankragücü Denetim Kurulumuz: İbrahim Erdinç Ünal, İbrahim Gökdemir, Ziyarettin Üçpınar.

MKE Ankragücü Disiplin Kurulumuz: Hilmi Yaman, Hayri Çağatay Cengiz, Naim Öztürk, Ömer Yılmaz, Haldun Sarı.

Benzer İçerikler

Close