HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Sayın Faruk Koca Tribün Liderleri ile Beştepe Tesisleri’mizde Bir Araya Geldi

Başkanımız Sayın Faruk Koca, Süper Lig’in ikinci yarısı öncesi tribün gruplarının liderleri ile Beştepe Tesisleri’mizde bir araya geldi. Görüşmeye Taraftarlardan Sorumlu Yöneticilerimiz Gülsen Yılmaz ve Molla Ali Çetin ile Basın Sözcümüz Hüseyin Aytekin de katıldı.

Görüşmenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkanımız Sayın Faruk Koca; çok aktif taraftar gruplarımız olduğunu ve bugün bütün tribün gruplarını bir araya getirdiklerini belirterek, Ankaragücü için ellerinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduklarını söyleyen bütün tribün gruplarına teşekkür etti.

Bu sezon Ankara’da oynadığımız maçlarda çok ciddi cezalar aldığımıza da değinen Başkanımız Sayın Faruk Koca; tüm Türkiye’ye örnek olacak, yeni bir uygulamaya geçileceğinden bahsetti.

Ceza almadığımız her iç saha maçı için taraftarlarımız adına altyapı futbolcularına krampon hediye edileceğini söyleyen Sayın Faruk Koca, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan Süper Lig takımlarının ceza almadığı her iç saha maçından dolayı, taraftarı ödüllendirecek destekler isteyeceklerini belirtti.

 

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...