HaberlerKurumsal Haber

Başkanımız Sayın Faruk Koca, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve futbolcularımız, Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Sevgi Evleri’ni ziyaret etti

Başkanımız Sayın Faruk Koca, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve futbolcularımız, Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Sevgi Evleri’ni ziyaret etti.

1910 İmalat-ı Harbiyeliler Derneği’nin organizasyonuna Başkanımız Sayın Faruk Koca, Başkan Vekilimiz Sayın Zeynep Karamancı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Cengiz Gökay ve Sayın Mert Kızılırmak, Basın Sözcümüz Sayın Hüseyin Aytekin, Teknik Direktörümüz Sayın Ömer Erdoğan, teknik heyetimiz ve futbolcularımız katıldı. Ziyarete Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Musa Şahin ve müdürlük yetkilileri de katıldı.

Ziyaret öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan başkanımız Sayın Faruk Koca; “İnsanlar, çocukluk anılarını unutamaz. Bu faaliyet 30 sene sonra bugünü yaşayan çocuklar için tatlı bir anı olacak. Bu insani bir dokunuş, insani bir eylemdir. Yarın bizim maçımız var. Kamp dönemi ama insani bir durum için futbolcular, teknik ekip, hepimiz buradayız. Umarım hayırlı, bereketli olur. Bütün çocuklarımızı yarınki maçımıza davet ediyoruz. Galibiyet alırsak, bu çocukların dualarıyla, bereketleriyle olur diyor, onları maçımıza bekliyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan ise; “Burada kalan çocuklarımız, evlatlarımız, hayata belki 1-0 mağlup başlıyorlar ama burada aldıkları eğitim, sevgi ve şefkatle 18 yaşına geldiklerinde müsabakayı 2-1 galip bitireceklerine inanıyorum. Kulüp olarak sosyal sorumluluk projelerinde katılmaktan çok mutluyuz. Bugün umarım genç kardeşlerimizin yüzünü güldürebilir, gelecekleriyle ilgili motive edebilirsek, bu bizim için 3 puandan daha önemlidir.” dedi.

Konuşmaların ardından kafilemiz çocuklarla bir araya gelerek forma, tişört, bere ve boyama kitabı hediye etti.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Sayın Faruk Koca’nın hakemlik yaptığı maçta çocuklarla futbolcularımız karşı karşıya geldi. Maçın ardından çocuklara kupa hediye edildi.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...