HaberlerKurumsal Haber
Bilgilendirme
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/09d6b2a5-dcdd-4cfc-8655-e971613deaf3-780x470.jpg)
4 Mayıs 2020 tarihinde Beştepe Tesisleri’mizde futbolcularımıza, teknik heyetimize ve kulüp çalışanlarımıza yapılan Covid-19 PCR testi Özkaya Tıp Merkezi tarafından yapılmıştır.
11 Mayıs 2020 tarihinde koronavirüs taraması kapsamında futbolcularımıza, teknik heyetimize ve kulüp çalışanlarımıza tekrar Covid-19 PCR testi yapılacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.