HaberlerKurumsal Haber
BİLGİLENDİRME
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2020/08/bilgilendirme-site-780x470.png)
Sezon başı hazırlıkları öncesi kulübümüzde yapılan Koronavirus (Covid-19) taramasında bir personelimizde sonuç pozitif çıkmış olup testi pozitif çıkan çalışanımız ile birlikte, test sonucu negatif çıkan ancak aynı ortamda bulunan 4 çalışanımız evde izolasyona alınmıştır. Personelimizin genel durumu iyi olup gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
MKE ANKARAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ