Futbol ŞubeHaberler
Bilgilendirme |
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2020/11/bilgilendirme-twitter-780x470.jpg)
Kulübümüzde teknik ekip, futbolcularımız ve personellerimize yapılan koronavirüs (Covid-19) testleri sonucunda, teknik ekibimizden 1 kişi, profesyonel takım idari ve yardımcı personelimizden 3 kişinin testi pozitif çıkmıştır.
Personellerimiz karantinaya alınmış olunup, kulübümüzce gerekli tedbirler alınmıştır. Test sonuçları pozitif çıkan personellerimize acil şifalar diliyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
MKE Ankaragücü Spor Kulübü