HaberlerKurumsal Haber

BİLGİLENDİRME | Teşekkürler


Spor Toto Süper Lig’in 25. Haftasında 09.03.2019 tarihinde Cumartesi günü Eryaman Stadyumu’nda karşı karşıya geleceğimiz Bursaspor müsabakası, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile yapmış görüşmeler sonucunda saat 19:00’a alınmıştır.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamını pekiştirmek aynı zamanda devamlılığı sağlayabilmek adına saat değişikliği ile ilgili gerekli başvurular yapılmış olup, kulübümüze, TFF tarafından mücadelenin Cumartesi günü saat 19:00’da oynanacağı bildirilmiştir.

Futbolun birleştirici bir spor dalı olduğunu tüm kamuoyuna göstermek amacıyla, Antalyaspor maçı dönüşünde elim bir trafik kazası sonucu yaşamını yitiren iki arma sevdalısı taraftarımızı andığımız bu acı günlerimizde, yapmış olduğumuz saat değişikliği başvurusunu olumlu sonuçlandıran Türkiye Futbol Federasyonu’na ve yayıncı kuruluş BeIN SPORTS ile birlikte saat değişikliğiyle ilgili mutabakat sağladığımız Bursaspor Kulübü’ne çok teşekkür ediyoruz.

Müsabaka saatinin daha geç bir zaman dilimine alınması ile ilgili değişikliğin ana sebebi ise vefat eden iki taraftarımızın ailelerine maç hasılatının daha yüksek bir rakam üzerinden verilmesi için izleyicilerin daha yoğun olacağı bir zaman dilimine uygun olması.

Bu müsabakaya özel tribün biletleri 150 TL olup TR80-0014-3000-0000-0004-6744-16 numaralı kulüp Iban numarasına bu ücreti TC kimlik numarası belirterek yatıran kişilere bilet yüklemesi yapılacaktır. Yine bu maça özel olarak belirtilen hesap numarasına nakit yardımda bulunarak vefat eden iki taraftarımızın ailelerine destek olabilirsiniz.

MKE ANKARAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...