Futbol ŞubeHaberler
Bodrumspor maçı hazırlıkları yarın başlıyor
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2018/11/8b3b835c-b43d-46ae-91ef-a35c458e6f8c-780x405.jpg)
Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında deplasmanda Çaykur Rizespor ile 1-1’lik berabere kalan takımımıza, bu karşılaşmanın ardından iki gün izin verildi. Yapılan izinin ardından 3 Aralık Pazartesi Günü Beştepe Tesisleri’nde toplanacak takımımız, Ziraat Türkiye Kupası 5. eleme turu maçı için hazırlıklara başlayacak.
Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turunda Bodrum Belediye Bodrumspor ile eşleşen takımımız, 6 Aralık Perşembe Günü deplasmanda Bodrum Belediye Bodrumspor ile karşı karşıya gelecek.