HaberlerKurumsal Haber

Darius Vassell Ankaragücü’nde

2009-2010  sezonunda takımımızın formasını terletmiş, taraftarlarımızın gönlünde yer edinmiş eski futbolcumuz Darius Vassell, kulübümüzü ziyaret etti.

2009-2010 sezonunda takımımızda forma giyen Darius Vassell, Beştepe Tesislerimize gelerek Başkanımız Mehmet  Yiğiner, Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, futbolcularımız ve personelimizi ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkanımız Mehmet Yiğiner, “Bunun adı vefadır. Darius Vassell’e çok teşekkür ediyorum. FIFA dosyalarında da bizlere çok yardımcı oldu. Kendisi gerçek bir Ankaragüçlü’dür” dedi.

Ankaragücü’nde oynadığı dönemden bu zamana kadar birçok şeyin değiştiğini görebildiğini belirten Darius Vassell, “Açıkçası bulunduğum sezon ve sonraki sezonlar kulübümüz çok kötüye gidiyordu. 2 lig aşağı düştü. Ancak büyük Ankaragücü taraftarının sonsuz desteği ile Başkan Mehmet Yiğiner ve yöneticiler büyük iş başardı. Herkesi tek tek tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tesis ziyaretinin ardından Ankaragücü Store’da taraftarlarımız ile buluşan Darius Vassell, taraftarlarımızın ürünlerini imzalayarak tek tek fotoğraf çektirdi. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Vassell, “10 yıl önce de büyük ilgi vardı şimdi de var. Ankaragücü taraftarına teşekkür ediyorum” dedi.

Darius Vassell, yarın Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında karşılaşacğımız Kayserispor maçını stadyumdan izleyecek.

 

Benzer İçerikler

Close