Futbol ŞubeHaberler

Endri Çekici Ankaragücümüzde

Transfer çalışmalarını son gününe kadar büyük bir özveriyle sürdüren kulübümüz, Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Endri Çekici ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Transfer çalışmalarının son güne kadar sürdürüldüğünü ifade eden Başkanımız Fatih Mert, Endri Çekici transferinin Ankaragücümüz için büyük bir katkı sağlayacağını belirtti.

Atılan imzanın camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkanımız Fatih Mert: “Endri Çekici’nin transferinde büyük çaba gösterdik. Ankaragücümüze büyük faydalar sağlayacak bir isim. Transfer sezonunun son gününe kadar görüşmelerimiz devam etti. Kadromuzda ihtiyaç duyulan bir oyuncu profilindeydi. Takımımıza hoş geldin diyoruz kendisine.” açıklamalarında bulundu.

Ankaragücü’nde olmaktan ve camiamıza hizmet etmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Endri Çekici: “Ankaragücü’nün büyüklüğünün farkındayım. Bu takımda yer almak ve burada izler bırakmak istiyorum. Neler yapabileceğimi Ankaragücü camiasına göstermek için buradayım.” ifadelerini kullandı.

NK Olimpija Ljubljana kulübünden transfer edilen 23 yaşındaki başarılı oyuncu Endri Çekici, 8 ve 10 numara mevkilerinde görev yapıyor.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu