Futbol ŞubeHaberler
Enes Tepecik Ankaragücü’müzde!
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2023/09/AG6211-780x470.jpg)
Profesyonel futbolcu Enes Tepecik’in kulübümüze transferine ilişkin olarak Rapid Wien ile anlaşmaya varılmıştır.
Futbolcu ile kulübümüz arasında 3+2 yıllık sözleşme imzalanmış olup Beştepe Tesislerimizde düzenlenen imza törenine başkanımız Sayın Faruk Koca ile birlikte Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülsen Yılmaz, Cengiz Kaya ve Harun Oğraş katılmıştır.