Futbol ŞubeHaberler

Futbolcularımızdan huzurevine ziyaret

Ziraat Türkiye kupasında Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile Muğla’da karşılaşacak olan takımımız Muğla’da Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Futbolcularımız ve teknik ekibimizin katıldığı ziyarette futbolcularımız yaşlılarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi, oyun havası eşliğinde oynadı.

Kalecimiz Korcan Çelikay yaptığı açıklamada, “Bodrum’da yaşanan doğal afet sonucu maçımız Muğla’ya alındı. Maçtan bir gün önce Muğla’ya geldik. Bu sefer kendimizce bir şey düşündük. Yaşlılarımızı ziyaret etmek istedik. Talebimizi Valiliğe ilettik. Onlar da bizi misafir edeceklerini söylediler. Yaşlılarımızla birlikte vakit geçiriyoruz. Onları çok sevinçli gördük. Bu onların her ziyaret edildiğinde mutlu olduklarını gösteriyor. Umarız bu bir örnek olur. Biz böyle bir şeye vesile olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Huzurevi Müdürü Özcan Çiçek ise, “Ankaragücü’nün ziyareti bizleri çok mutlu etti.Bu sosyal sorumluluk fikirlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Futbolcularımız yaşlılarla birlikte akşam saatlerine kadar vakit geçirdikten sonra, huzurevi bocce takımı ile maç yaparak huzurevinden ayrıldılar.

 

 

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...