Amatör BranşlarHaberler

Halter Takımı sporcularımız, Millî Halter kafilesine davet edildi.

2021 yılında yapılacak olan Tokyo Olimpiyat Oyunları ve Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Kadın Millî Halter Takımımıza, sporcumuz Nuray Levent davet edilirken, Gençler Dünya Şampiyonası ve Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Kadın Millî Halter Takımıza ise sporcumuz Melisa Güneş davet edildi.

Halter takımı antrenörümüz Ertan Mert, sporcularımızın Milli takımımızda mücadele edecek olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek “Sporcularımızın büyük başarılara imza atarak, Ankaragücümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum. Bizlere her türlü desteği sağlayarak, ülkemize ve Ankaragücümüze başarılı sporcular yetiştirmemize büyük katkı sunan başta kulüp Başkanımız Fatih Mert ve yönetim kurulumuza, aynı zamanda bizi her yarışmada destekleyen büyük Ankaragücü taraftarına teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Halter takımı antrenörümüz Halil İbrahim Turan ise ” Sporcularımızın başarısı için yoğun bir emek harcıyoruz. İnşallah başarılarla dönüp, kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmiş olacağız. Sporcularımız Milli takımda mücadele edecek olması bizim için büyük bir mutluluk.” dedi.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...