Amatör BranşlarHaberler

Halter Takımımız 30 Ağustos Zafer Kupası’nın Sahibi Oldu

Halter takımımız, Bilecik Halter İl Temsilciliği tarafından düzenlenen turnuvada 30 Ağustos Zafer Kupası’nın sahibi oldu.

7 sporcu ile katıldığımız turnuvada sporcularımızdan 55 kg’da İlayda Akkaya, 76 kg’da Nazlı Özer, 81 kg’da Merve Çöpatlamaz 1., 59 kg’da İlknur Sırma ve +88 kg’da İnci Kaya 2., 71 kg’da Sevilay Arslaner 3. oldu. Bu sonuçlarla birlikte koparma ve silkme toplam puanlarında takımımız turnuvanın galibi oldu.

Antrenörlerimiz Ertan Mert ve Halil İbrahim Turan “Başarılarından dolayı tüm sporcularımızı tebrik ediyoruz. Sporcularımız azimli ve istekli olduklarını her fırsatta göstermiş oldu. 30 Ağustos Zafer Kupası’nı kazanmak bizler için çok önemliydi ve bunu başardık. Sporcularımıza ve bize destekleri için kulüp başkanımız Sayın Fatih Mert’e ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz. Büyük Ankaragücü taraftarlarımıza da bizi Bilecik’te de yalnız bırakmayıp desteklerini armağan ettikleri için teşekkür ederiz. Başarılarımız camiamıza armağan olsun.” açıklamalarında bulundular.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...