Amatör BranşlarHaberler

Halter Takımımız 4 Altın 6 Gümüş Madalya Kazandı

Halter takımımız, Amasya Merzifon’da düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Belediye ve Kulüpler Arası Halter Turnuvası’nda takım halinde kadınlar sıralamasında 2. erkekler sıralamasında 3. oldu.

Toplamda 4 altın 6 gümüş madalya kazandığımız turnuvada kadın halter takımımız sporcularından 49 kg’da İlayda Akkaya, 64 kg’da Sevilay Aslaner, 71 kg’da Fulya Büyükleblebi 1., 59 kg’da İlknur Sırma ve +87 kg’da İnci Kaya 2. oldu.

Erkek halter takımımız sporcularından 81 kg’da Kadir Karapınar 1., 49 kg’da Mücahit Özcan, 73 kg’da Batuhan Taş, 89 kg’da Abdullar Çakır ve 96 kg’da Menderes Çakır 2. oldu.

Antrenörlerimiz Ertan Mert ve Halil İbrahim Turan “Bu organizasyonda takım halinde yer almak bizim için gurur verici Şampiyon olmayı çok istedik. 4 altın, 6 gümüş madalya kazandık. Her bir sporcumuz maksimum efor harcadılar. Onlarla gurur duyuyoruz. Büyük Ankaragücü camiasına daha büyük başarılar getireceğimize dair söz veriyoruz. Bizi destekleyen ve inancını koruyan Başkanımız Fatih Mert’e teşekkür ederiz. Ankaragücü çatısı altında daha büyük başarılara hep birlikte yürüyeceğiz.” açıklamalarında bulundular.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...