Amatör BranşlarFutbol ŞubeHaberler

Hamdullah Aktaş U12 Turnuvası’nın Yarı Final ve Final Karşılaşmaları Yapıldı

Hamdullah Aktaş U12 Turnuvası’nın Yarı Final ve Final Karşılaşmaları Yapıldı

MKE Ankaragücü Spor Okulları’nda, yakın zamanda kaybettiğimiz altyapı bünyemizde çalışan rahmetli Hamdullah Aktaş’ın anısına Spor Okulları Koordinatörümüz Ahmet Yiğit tarafından düzenlenen ve 20 bölgeden 400 sporcunun katıldığı, Hamdullah Aktaş U12 Turnuvası’nın yarı final ve final karşılaşmaları yapıldı. Yetenekli çocuklarımızı altyapıya kazandırmak, sosyal sorumlulukları arttırmak, futbol okullarımız arasında kaynaşma sağlamak, spor okullarımızı en donanımlı seviyeye taşımak amaçlı yapılan ve Tandoğan Tesisleri’mizde gerçekleştirilmiştir. Başkanımız Sayın Faruk Koca, Kulübümüzün Genel Sekreteri ve Başkan Yardımcısı Tan Alar, As Başkan ve Futbol Altyapı Sorumlumuz Sayın Soner Kurt, As Başkan ve Spor Okulları Sorumlumuz Sezai Kahraman, As Başkan ve futbol Altyapı Sorumlumuz Cengiz Kaya ve Eski Yönetim Üyemiz Sayın Levent Keser tarafından kazananlara madalya takdim edilmiştir. 15 Ocak’ta başlayıp 13 Şubat’ta sona eren turnuvamıza katılan tüm öğrencilere katılım sertifikası verilmiştir.

Kazananlar Şu Şekildedir;

1. Olan Takım; Keçiören Bölgesinden Ufuktepe Şubesi’ne madalyasını Başkanımız Sayın Faruk Koca takdim etmiştir.
2. Olan Takım; Keçiören Bölgesinden Kalaba Şubesi’nin madalyasını Eski Yönetim Üyemiz Sayın Levent Keser takdim etmiştir.
3. Olan Takım; Altındağ Bölgesinden Karapürçek Şubesi’nin madalyasını As Başkan ve futbol Altyapı Sorumlumuz Sayın Soner Kurt takdim etmiştir.
4. Olan Takım; Çankaya Bölgesinden Dikmen Şubesi’nin madalyasını As Başkan ve Spor Okulları Sorumlumuz Sezai Kahraman takdim etmiştir.

Turnuvaya katılan tüm bölgelerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...