Futbol ŞubeHaberler
İdman Raporu: 05.03.2019
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2019/03/DSC_5951-min-780x405.jpg)
Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında Bursaspor ile karşılaşacak olan takımımız, çalışmalarını sürdürüyor.
Teknik Direktörümüz Mustafa Kaplan yönetiminde gerçekleşen antrenman, toplu topsuz ritmik koordinatif ısınma çalışması ile başladı. Daha sonra 3 grup halinde aerob koşusu yapılırken, antrenman dar alanda çift kale maç ile devam etti. Son bölümde fonksiyonel alanda maç yapıldı.
Hazırlıklar yarın yapılacak antrenman ile devam edecek.