Futbol ŞubeHaberler
İdman Raporu : 07.08.2022
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/3-780x470.jpg)
Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün Beştepe Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.
Teknik direktörümüz Mustafa Dalcı yönetimindeki antrenman dinamik ısınmayla başladı. Isınmanın ardından antrenman 5’e 2 top kazanma çalışması ile devam etti. Antrenmanın ana bölümünde taktik çalışması yapıldı.
Takımımızda sakat ve cezalı oyuncumuz bulunmuyor.
Takımımız, yarın saat 21.45’te Eryaman Stadyumu’nda Konyaspor’u konuk edecek.