Futbol ŞubeHaberler

İdman Raporu: 25.11.2020

Süper Lig 2020/21 Sezonu 10. hafta karşılaşmasını Eryaman Stadyumu’nda Trabzonspor A.Ş. ile oynayacak olan takımımız, çalışmalarını Beştepe Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Kulüp antrenörümüz Mustafa Dalcı yönetiminde gerçekleşen antrenmana takımımız ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra çeviklik çalışması yapan takımımız, antrenmanı dar alan oyunu ile sürdürdü. Ana bölümde taktiksel çalışma gerçekleştirilirken, soğuma hareketleri ile antrenman tamamlandı.

Sakatlıkları devam eden Assane Diousse ve Joseph Paintsil yapılan antrenmana katılmazken, Tiago Pinto takımımız ile birlikte çalıştı. Trabzonspor maçı öncesi takımımızda cezalı oyuncumuz ise bulunmuyor.

Başkanımız Fatih Mert : ” Kendinize güvenin”

Yapılan antrenman öncesi takımımızla bir süre sohbet eden Başkanımız Fatih Mert : ” İyi bir takımımız ama istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Bu güne kadar moralinizi bozmak istemedim ama camiamızın artık sabrı kalmadı. Galip gelmekten başka şansımız yok. Hepiniz aklı başında, yetenekli ve tecrübeli futbolcularsınız. Kendinize güvenin. Çünkü siz Ankaragücü armasını taşıyorsunuz. Bu armaya layık olun. Bu armanın kıymetini bilin. Biz sizlere güveniyoruz.Siz de kendinize güvenin. ” şeklinde konuştu.

Takımımız, çalışmalarına yarın Beştepe Tesislerimizde gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...