HaberlerKurumsal Haber

ATO Başkan’ı Gürsel Baran ve İklim Elçisi Prekazi’den Kulübümüze Ziyaret

Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürsel Baran ve İklim değişikliği ile mücadele ve yeşil dönüşümü sağlamak amacıyla ATO Congresium’da gerçekleştirilecek “EKO İKLİM Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi/Fuarı” etkinliğine katılmak üzere Ankara’da bulunan iklim elçisi Prekazi ile birlikte kulübümüzü ziyaret etti.

Ziyarete; Başkan Yardımcımız Sayın Tan Alar, Başkan Yardımcımız Sayın Hakan Bilgin, As Başkanımız Sayın Soner Kurt, As Başkanımız Sayın Mehmet H. Şanal, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Sayın Gökalp Üstün, Sayın Kamil Karip , Sayın Hakan Saral, Sayın Fikret Çimen, Basın Sorumlusu Sayın Hüseyin Aytekin, Başkan Danışmanı Sayın Recep Poyraz, Teknik Direktörümüz Mustafa Dalcı ve futbolcularımız katıldı.

Ankara takımlarının Süper Lig’de olmamasının çok üzücü olduğunu ifade eden Prekazi “Ben futbol oynarken Trabzon deplasmanından sonra en zorlandığım dış saha Ankara deplasmanlarıydı.” şeklinde konuştu.

Prekazi bir süre takımımızın antrenmanını da takip etti. Ziyaretin sonunda Baran ve Prekazi’ye kulübümüzün forması hediye edildi.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...