GenelHaberlerKurumsal Haber

Kalbimizdesin Ahmet Çalık

Kulübümüz, trafik kazasında vefat eden Konyaspor’un futbolcusu Ahmet Çalık’ın anısına, Altındağ’daki Özdemir Gürocak İlkokulu’nda öğrencilere çikolata dağıttı.

Anma etkinliğine, Başkanımız Faruk Koca, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik direktörümüz Mustafa Dalcı, takım kaptanımız Erdem Özgenç ve futbolcumuz Yusuf Abdioğlu katıldı.

Başkanımız Faruk Koca, teknik direktörümüz Mustafa Dalcı ve futbolcularımız tek tek sınıfları dolaşarak öğrencilere Ahmet Çalık’ın anısına çikolata ikram etti.

Ahmet Çalık’ın cuma namazı çıkışı çocuklara çikolata dağıttığını hatırlatan Başkanımız Faruk Koca, “Tekrar Ahmet’in ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Tüm Türkiye büyük bir yasta. Ahmet’i yaptığı insani şeylerle anmak istedik. Yaşamı boyunca cuma namazları sonrası çocuklara çikolata dağıtmayı gelenek haline getirmiş. Biz de bu vesileyle Ahmet’in hatırasını yaşatmak ve çocuklar üzerinden ona dua göndermek istedik. Çok ciddi bir katılım var. Görünen görünmeyen birçok kesimden destek var. İş adamları ve taraftarlarımız bu anma etkinliğine çeşitli okullarda katıldı. Tekrar Ahmet’e Allah’tan rahmet diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, Başkanımız Faruk Koca ve teknik direktörümüz Mustafa Dalcı, öğrencilere karnelerini de dağıttı.

 

 

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...