A TakımFutbol Şube

Kamp Raporu : 11.11.2020

Süper Lig 2020-2021 sezonunun çalışmalarına Antalya’da yapacağı kamp ile devam edecek olan takımımız, bugün kampın ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Teknik Direktörümüz Fuat Çapa yönetiminde yapılan antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından yenileme koşusu yapıldı.

Kamp programına Gürcistan Milli takımında bulunan Saba Lobjanidze ve Ümit Milli takımımızdan davet alan Atakan Çankaya katılmazken Alper Potuk, Ante Kulusic, Assane Diousse, Atila Turan, Berke Gürbüz, Cebrail Karayel, Daniel Lukasik, Ender Aygören, Endri Cekici, Emre Güral, Furkan Bekleviç, Idriz Voca, Joseph Paintsil, Korcan Çelikay, Luka Adzic, Mert Topuz, Michal Pazdan, Mücahit Can Akçay, Orkan Çınar, Ricardo Friedrich, Stylianos Kitsiou, Şahverdi Çetin, Tiago Pinto, Torgeir Borven, Zvonimir Sarlija’nın yanı sıra alt yapımızdan Anıl Dikmen, Hakan Öztürk ve Yusuf Eren Göktaş katıldı. Teknik heyetten izin alan Jonathan Bolingi ve Erdi Dikmen ise kamp programına daha sonra dahil olacak.

Göztepe maçı öncesi takımımızda cezalı oyuncumuz bulunmazken, hafif sakatlıkları bulunan Alper Potuk ve Idriz Voca’nın tedavilerine devam edildi. Ankara’da tedavisine devam edilen Murat Sipahioğlu ise kamp programında yer almadı.

Takımımız, çalışmalarına yarın yapacağı çift antrenmanla devam edecek.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...