HaberlerKurumsal Haber

Kamu Güçlüler Platform Üyesi Akademisyenler Kulübümüzü Ziyaret Etti

Ankaragüçlü bürokratlar tarafından oluşturulan Kamu Güçlüler Platformu geçtiğimiz ay ilk ziyaretlerini kulübümüze gerçekleştirmişlerdi. Bugün ise Platform İcra Kurulu Üyeleri ile birlikte Platformun kurucuları arasında yer alan bir grup akademisyen tarafından kulübümüze bir ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyaret çok samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Ziyarette Başkan Yardımcımız Hakan BİLGİN, Platformun kurulmasının öncülerinden Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan SARAL, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Fikret ÇİMEN ve Teknik Direktörümüz Sayın Mustafa DALCI ev sahipliği yaptı.

Ziyaret esnasında Teknik Direktörümüz Mustafa DALCI, şampiyonluğa giden yolda yaşanan gelişmeler ve süreçler hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Yaşanan süreçler anlatılırken, katılımcılar arasında duygusal anlar yaşandı. Bu büyük başarının Yönetim Kurulu ve Teknik Ekibin azimli ve özverili çalışmaları sonucunda geldiği vurgulandı ve çok zorlu rakipler arasından şampiyonluğa ulaşmanın gerçekten takdire şayan olduğu belirtildi.

Platform temsilcisi akademisyenler, kazanılan TFF 1.Lig Şampiyonluğu için Yönetim Kurulumuzu ve Teknik Direktörümüzü tebrik ederek, her zaman yanlarında olduklarını vurgulayarak, önümüzdeki dönemde Süper Lig’de de büyük başarılar beklediklerini ifade ettiler.

Daha sonra platform temsilcisi akademisyenler tarafından, planladıkları faaliyetler hakkında Başkan Yardımcımıza ve Yönetim Kurulumuza bilgi verildi. Ziyaretin sonunda Kamu Güçlüler Platformu temsilcisi akademisyenlere kulübümüzün formaları hediye edildi.

 

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...