HaberlerKurumsal Haber

Kamu Güçlüler Platformu Kulübümüzü Ziyaret Etti

Yöneticilerimiz Sayın Hakan Saral, Sayın Yusuf Buğra Tanık ve Sayın Mehmet Şahin’in çalışmaları sonucunda Ankaragücü taraftarı birçok farklı kurumdan üst düzey bürokratlar bir araya getirilerek kurulan Kamu Güçlüler Platformu, ilk ziyareti kulübümüzde gerçekleştirdi. Toplantıda Başkanımız Sayın Faruk Koca’nın yanı sıra, Başkan Yardımcımız Sayın Hakan Bilgin,  Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Hakan Saral, Sayın Mehmet Şanal, Sayın Gökalp Üstün, Sayın Yusuf Tanık, Sayın Mehmet Şahin ve Disiplin Kurulu Üyesi Sebahattin Güngör de hazır bulundu.

Organizasyon kapsamında platform temsilcileri, Başkanımız Faruk Koca ile de bir görüşme gerçekleştirdi. Başkanımız tarafından platform temsilcilerine kulübümüzün durumu, şampiyonluk mücadelesi ve gelecek planlaması hakkında bilgi verildi. Platform temsilcileri Başkanımızın açık yürekli ve samimi açıklamalarından memnuniyet duyduklarını belirterek her zaman Ankaragücü Başkanı’nın ve Yönetim Kurulu’nun yanında olduklarını ifade etti.

Daha sonra platform temsilcileri tarafından amaçları ve planladıkları faaliyetler hakkında Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza bilgi verildi.

Platform temsilcileri tarafından Süper Lig’de, çoğunluğu “MKE Ankaragücü Öz Kaynak” sisteminden yetişmiş, Ankara’nın çocuklarından kurulu , “Gerçekten Profesyonel” bireylerden oluşan, ülkemize ve dünyaya örnek bir futbol kulübü oluşturmak ve bu futbol kulübünün yeni 19 Mayıs Stadı’nda dolu tribünlere oynaması ve kendi kendini idame ettirecek gelir kaynaklarına sahip olması yönünde çalışmalar yapmayı amaçladıkları ifade edildi.

Ayrıca, Kamu Güçlüler Platformunun bir taraftar derneği olmadığı, Ankara’ya ve MKE Ankaragücü’ne gönül bağı olan amatör ruhlu bürokratlardan oluştuğu ve siyaset üstünde bir oluşum olduğu vurgusu yapıldı.

Toplantı sonunda Başkanımız platformun projelerini önemsediklerini ve her türlü katkıyı vermeye ve işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...